Už to bude
Loaded
Dominik
UX & UI Dizajnér

Od roku 2011 naťahujem obdĺžniky a krúžky.

Inými slovami, kreslím weby a appky. Okrem ineho, rád rozpohybujem statické veci do animácií alebo “vykrešem” 3D-čko. Rád sa učím a spoznávam nové veci, ktoré ma vedia posunúť v mojom profesionálnom živote. Taktiež sa snažím písať kód, občas sa mi podarí naprogramovať niečo funkčné. 😀 Mám rád prácu v tíme a som majiteľom čudného zmyslu pre humor…

V čom robím?

Skúsenosti


Dizajn

Adobe XD
Badass

Adobe Photoshop 
Pokročilý

Adobe Illustrator 
Pokročilý

Adobe After Effects 
Pokročilý

Adobe Premiere Pro
Pokročilý

Bleder
Základy

Devel

HTML & CSS
Pokročilý

JavaScript
Základy

PHP
Základy

Python
Základy

MySQL
Základy

Git  & GitHub
Základy

Tu je dobrá káva!

Pracovné skúsenosti

Elite | Monday Lovers
2018 – Súčasnosť – V roku 2019 pre mňa začala nová kapitola. Presťahoval som sa do Bratislavy a začal pracovať v spoločnosti Elite Monday Lovers ako UX & UI dizajnér. Spoznal som nových ľudí, ktorí mi ukázali krásy práce v tíme pre najväčšie slovenské spoločnosti.
Freelance
200? – 2018 – Jako?
Ľudia navyprávajú

občas niečo aj o mne

Elite | Monday Lovers
Gabriel Roxer


Spolupráca s Dominikom okrem kreatívnych a funkčných dizajnov prináša aj vlastnú invenciu, ktorú hodnotím ako veľmi prínosnú. Pri zadaniach rozmýšľa, pýta sa a prichádza s návrhmi ktoré sú klientmi hodnotené veľmi pozitívne. Orientácia v problematike mobilných aplikácií a webových stránkach je na veľmi vysokej úrovni, čoho dôkazom je viacero dodaných prototypeov. Po ľudskej stránke zase len superlatívy v podobe ochoty a flexibility. Navyše aj pri priamej komunikácii s klientom je na neho spoľahnutie.

GRL s. r. o.
Michaela Blažová


S Dominikom spolupracujem viac ako 6 rokov, od úplného začiatku môjho e-shopu. Podieľal sa na jeho vzniku, na každej malej či veľkej zmene, inovácii, dokonca v minulom roku aj na úspešnom rebrandingu celej značky. Zverila som mu všetky grafické a aj mnoho technických potrieb mojej firmy a webu. Oceňujem predovšetkým jeho profesionalitu, ľudskosť a ochotu, cit pre moderný a aktuálny dizajn, že je na neho vždy spoľahnutie a že všetka robota je vždy hotová včas a do posledného detailu. Často sám iniciuje potrebné návrhy a zmeny, čo považujem za veľkú pridanú hodnotu. Pokiaľ aj hľadám niečo, čo už nie je v jeho kompetencií, ochotne mi odporučí a dohodne kolegu z daného oboru. Za roky spolupráce som mala možnosť vidieť a sledovať jeho progres v práci a tvorbe, a level zručností, ktorý nabral a naberá za tak krátky čas, je obdivuhodný, je vidieť, že jeho práca je aj jeho koníčkom a je to vždy vidieť aj na výsledku jeho práce.

Menší a väčší

klienti, pre ktorých som mal česť pracovať